auto gaz, autogaz poznań, instalacje gazowe poznań, instalacje gazowe do samochodów, instalacje gazowe samochodowe, samochodowe instalacje gazowe                

Auto Gaz - Instalacje Gazowe LPG

Firma

Firma Instalgaz rozpoczęła swoją działalność na rynku motoryzacyjnym pod koniec lat dziewięćdziesiątych.Od początku swojej działalności postawiliśmy na jakość wykonywanych instalacji. Aby to osiągnąć zatrudniliśmy najlepszych specjalistów którzy każdego dnia podczas wykonywania kilku instalacji doskonalą swoje umiejętności. Oprócz profesjonalizmu postawiliśmy na przystępne ceny dzięki którym każdego dnia przyciągamy do siebie nowych klientów.  Zajmujemy się tylko i wyłącznie montażem i serwisem samochodowych instalacji gazowych co gwarantuje z naszej strony dużą fachowość i doświadczenie.

Montujemy także instalacje klientom z poza granic naszego kraju jak Niemiec, Holandii, Norwegi, Wielkiej Brytanii  jaki i nawet ze Szwecji oraz oferujemy kpl dokumentów niezbędnych do zatwierdzenia instalacji w w/w krajach.

Nasza firma ciągle rozwija się. Obecnie posiadamy trzy profesjonalnie wyposażone punkty serwisowe w Poznaniu, Lesznie. Planujemy otwarcie kolejnych punktów instalacyjnych. Dodatkowo oferujemy naszym klientom punkty obsługi seriwsowej w Koninie. Od 2007 posiadamy takze punkt montażowy na terenie Niemiec. Nasz profesjonalizm przełozy się na wiele wyróżnień i nagród jakie otrzymaliśmy w ciągu naszej działalności. Jesteśmy czterokrotnym laureatem 2003-2014 konkursu Najwyzsza Jakość w zakresie instalacji gazowych - Certyfikat WSBJ.
W 2014 roku zostaliśmy odznaczeni także certyfikatem
FIRMA GODNA POLECENIA.

Najwyższą jednak nagrodą jest dla nas zadowolenie klientów którzy bezpośrednio przekładają się na sukces naszej firmy. 

Jeśli mają Państwo do nas zapytania dotyczące oferty czy technologii które wykorzystujemy prosimy o kontakt.

Zapraszamy do współpracy - Firma Instal Gaz Auto

 

 

Rodzaje instalacji gazowych

 

 

All rights reserved - © 2010 INSTALGAZ